Prawdziwe historie

Okulistyczna historia…
Nie będzie to opowieść o mizerii polskiej służby zdrowia, którą znamy z autopsji, a w najlepszym razie z komentarzy i mediów. Będę mówić o ludzkiej nieczułości, podłości i chyba niezaspokojonej pazerności…

Mężczyzna widmo....
Wystraszyłam sie modliłam sie, zeby tato jak najszybciej po mnie przyjechał,i aby ta rozmowa z nieznajomym jak najszybciej się skończyła! Mężczyzna dał za wygrana i odjechał...

Mamo, Tato NIE PIJ... ?
Któż z nas nie widział pijanego człowieka na ulicy? Któż z nas nie miał z takowym styczności? Alkohol rzecz przyjemna, ale jakże szkodliwa. Co robić, gdy dotyka bezpośrednio nasze rodziny, nas?

Dla maturzystów
Już sama prezentacja podczas matury ustnej, pomimo stresu poszła mi dość dobrze,tylko raz się "zacięłam",jednak czekała mnie jeszcze rozmowa z komisją.... z tego,co słyszałam od różnych znajomych trafiłam dość dobrze,ale... Ale zawsze jest jakieś "ale": lęk,stres.

PAN M…
Zachwycił mnie swoją osobowością i poczuciem humoru. Rozmawiało nam się świetnie, ale cóż nadchodził czas powrotu. Byłam wtedy związana z innym chłopakiem, z którym w tenże dzień chyba miałam się spotkać, aczkolwiek dokładnie nie pamiętam, bo było to dawno.

Piąta strona świata
W nastepnym dniu po poludni pogoda popsula sie nieznacznie, nie wialo ale zaczal sypac gesty snieg. Kierownik Wyprawy zarzadzil by ci w obozie IV siedzieli i czekali na poprawe pogody. Rano zaczelo wiac okrutnie, trzeba bylo wzmocnic dodatkow namioty.

Przejazd
Ta historia wydarzyła się kilka lat temu i do dziś ją pamiętam tak dobrze, jakby była wczoraj

Opowiadanie turystyczne
mrożące krew w żyłach przeznaczone dla ludzi o silnych nerwach

Dla mnie ta historia była jak z bajki…
Nigdy wcześniej nie przeżyłam nic podobnego… Nie spodziewałam się, ze tak szybko spotkam miłość swojego życia

xx
xx

Spider attack
- "Pająk uciekł!". Nie wierzyłam... poubieraliśmy się jak na podróż w kosmos i rozpoczęliśmy poszukiwania... Po godzinie poszukiwań mama powiedziała, żeby zadzwonić do kolegi, który sprzedaje ptaszniki.

Strach na całe życie...
To był normalny dzień w moim życiu. Wstałam rano, umyłam się, syna także. Zjedliśmy śniadanko.

Książę jak z bajki
Czy wiecie jak niebezpieczny może być internet? Siedzimy przed tym szklanym monitorkiem zafascynowani drugą osobą , która przedstawia nam się jako "książę z bajki".

It's my life
Moja matka była osobą despotyczną,jedyne co pamiętam z dzieciństwa i jako nastolatka to wieczne jej pretensje do wszystkich jaka jest nieszczęśliwa,zapracowana i niedoceniana. Było mnóstwo kłótni i awantur. Często traciła panowanie nad sobą i lała mnie i siostrę gdzie popadnie.

Tato !!!
Nie jest to artykuł o miłości do chłopaka, jest to artykuł o niesamowitym uczuciu do osoby, dzięki której żyję na tym świecie - o miłości do ojca.

Potrzeba spełnienia a blokada
W dzisiejszej dobie kobiety spełnione można podzielić na dwie kategorie, mające dzieci pracę męża dom i spełnione, bo osiągnęły to, o czym marzyły karierę, na którą tyle czekały i dla której tak pracowały.

Coś jak horror
Pewnego dnia szłam sobie z moją koleżanką ulicą. Wracałyśmy ze spaceru i się wydurniałyśmy.

Dekoral
Jest takie zwierzątko ...

Moje jedyne marzenie-
Może dla większości czytających ten artykuł wyda się to śmieszne - ale chciała bym aby mój mąż rzucił palenie...

Miłość czy zauroczenie?
Ja-bardzo niesmiała, spokojna dziewczyna, pewnego razu wybrałam sie z moimi 2 najlepszymi koleżankami do parku w naszej miejscowosci na spacer. Park jest dość duzy,wiec było gdzie spacerować. Jakos tak sie złozyło,że na rowerze podjechał do nas pewien chłopak.

Czy to jest przyjaźń ?????
Kiedy przepisałam się do innej klasy nie miałam zbyt wielu przyjaciół. W klasie była taka osoba która ciągle coś do mnie miła, kłóciłyśmy się. Po jakimś czasie się to zmieniło o 180 stopni. Nagle stała się moją najlepszą przyjaciółką. Rozumiałyśmy się bez słów, można tak powiedzieć byłyśmy( nadal jesteśmy można tak powiedzieć) papużkami nierozłączkami.

Komputer przyjaciel czy wróg?
Jest to moje wielkie przywiązanie czy jak chcecie to nazwać uzależnienie od komputera i internetu. Ponieważ niestety nie pracuje lecz ciągle szukam pracy mam dużo czasu wolnego, mój partner pracuje do późna wiec cóż mogę cały dzień robić? Wstając rano oczywiście pora na toaletę i śniadanko. Jakieś drobne sprzątanko, czasem zakupy i to też w tempie expresowym, żeby tylko szybko zasiąść przed monitorem.

Przyjaźń z granicą
Czasami każdy z nas potrzebuje przyjaciela i wiem ze bardzo trudno jest, gdy go brak. W moim życiu starałam się zawsze być szczera i prawdziwa, ale ilekroć otwierałam się dla kogoś to zawsze zamiast wsparcia otrzymywałam tylko złość i fałszywy uśmiech. Chodzi mi tylko o płeć żeńską. Będąc dziewczyną powinnam bronić wszystkich kobiet i dziewcząt, ale nie zrobię tego, skłamałabym. Kobiety potrafią być a prawdę bezwzględne i złe, kiedy zazdroszczą czegoś innej kobiecie nic nie powstrzyma ich przed zdobyciem tego, czego chcą….

Życie nie zawsze jest łatwe...
Każdy ma swoje lepsze i gorsze dni. Wszystko zależ od wielu czynników. Każdy z nas ma swoje problemy, kłopoty. Wszyscy przeżywamy chwile radości, smutku i szczęścia. Długo zastanawiałam się czy napisać ten artykuł ale w końcu się odważyłam. Nie jest mi łatwo o tym myśleć, mówić a co dopiero pisać. Jednak w życiu rożnie bywa i kobieta zmienną jest jak nam wiadomo.

Walka ze smokiem
Zaczęłam walczyć ... niestety nie jest wcale tak łatwo jak myślałam ... bez efektu .... nie wiem co mam jeszcze zrobić

Pani Jagoda
O tym, że dla każdej matki dziecko jest rzeczą najcenniejszą, a wręcz potrzebną dla jej poprawnego funkcjonowania, nie trzeba nikogo przekonywać.

Pamiętne wakacje
W tym roku na wakacje wybrałam się ze swoją rodzinom do Władysławowa. Było pięknie, ale wcale nie tak do końca,ponieważ w czasie drogi powrotnej okazało się...

Historia prawdziwa!
z duchami w tle..

Los tak chciał
Miałam dopiero 19 lat i musiałam podjąć decyzje, która miała zaważyć na całym moim życiu. Z moim obecnym mężem planowaliśmy ślub na maj, ale się nie udało - zaszłam w ciąże, ale poroniłam. To były bliźniaki, poroniłam jedno w pracy, a drugie w szpitalu.

Pedofile są wsród nas
Nie piszę tego artykułu, aby zwrócić waszą uwagę lecz, aby Was ostrzec przed otaczającymi NAS, WAS ludźmi.

Raz tylko jest się dzieckiem
napiszę teraz na własnym przykładzie pewną historię z mojego życia

Tragedia
Opowiem Wam historie prawdziwą której nigdy nikt nie zapomni.

Wielka niewielka miłość
Prawdziwa romantyczna historie bez happy endu.

Wybory
– przez całe życie musimy ich dokonywać. Każdy by chciał dobrze wybrać i ja bym chciała

Ostatnia część opowiadania
Kolejny dzień zapowiadał się dość leniwie. Wstała o 10:00. Nigdzie się nie spieszyła. Umyła się, ubrała i bez pośpiechu poczęła czynić porządki.

Historia smutna <:-(
- ale z happy endem ;-)

List do - odpowiedź autorki
- kilka wyjaśnień

Zdrada
Zawsze się zastanawiałem co musi zajść w związku żeby doszło do zdrady. Otóż moi kochani nie trzeba wiele.

Na rozstaju dróg nr 2
Kolejna nieprawdziwa historia w "Prawdziwych historiach"

Moja osiemnastka była piękna
Mam siostrę bliźniaczkę. Razem wyprawiałyśmy osiemnastkę w restauracji ,miałyśmy wspólnych gości, był piękny duży tort a na nim osiemnaście świeczek. Miałyśmy szwedzki stół, żeby za dużo potem nie sprzątać.

Opowiadanko
Trochę zmyślona historia, ale ...

Ojciec
Długo zastanawiałam się czy pisać ten artykuł, ale teraz puściły mi nerwy i mam nadzieje, że po napisaniu tego trochę mi ulży. Z grubsza wydaje się, że żyję w idealnej rodzince, która w ogóle nie ma problemów, ale raz w roku ja i moja mama musimy mieć popsute nerwy.

Znaleziona torebka
Pewnego dnia miałyśmy dużo klientów i w pewnym momencie patrzymy, a jakaś klientka zostawiła swoją torebkę. Położyłyśmy ja na zapleczu z myślą, że zaraz przyleci kobieta z przerażeniem w oczach pytając o swoją zgubę.

Wilczurek
Jedno, co wiedziałam, że moje postępowanie jest bardzo nieodpowiedzialne. Miałam dużo czasu na myślenie o tym, ale nie czułam strachu. Dojechaliśmy nad jezioro, on rozłożył koc.

Rozdzielone rodzeństwo
Była sobie rodzina: tata, mama i dwoje dzieci - dwie siostry. Ciężko im się żyło, więc mamusia postanowiła, że pojedzie do pracy za granicę, a mąż zostanie w domu z dziećmi. Dziewczynki miały wtedy rok i miesiąc.

Moja miłość
Mojego męża poznałam kilkanaście lat temu, kiedy to jego rodzina się przeprowadziła do mojego miasta i w sumie się od tego zaczęło. Od samego początku mi sie podobał, a później sie okazało, że będzie chodził ze mną do jednej szkoły, a co najlepsze do tej samej klasy.

Bartek
Bartek od urodzenia był dzieckiem pogodnym i wesołym. Emocjonalnie bardzo z nami związany. Gdy wracaliśmy z pracy podskakiwał z radości.

Tato
Wielu z Nas ma jakąś historie, która została mu na długo w pamieci... Ja jedna z takich pamietam bardzo dobrze, gdyż mogłam stracic wtedy część mojej najlbliższej rodziny...Wielu z Was po przeczytaniu na pewno pomysli, że moje rodzina powinna się leczyc i takie tam...

Nastoletnie błędy
Byłam zwyczajną 13 letnią dziewczyną. Jak każde grzeczne dziecko skupiałam się na nauce. Wszystko zaczęło się w pierwszej klasie gimnazjum wraz z nową szkołą przyszły same problemy. Pierwsza bijatyka i pierwsze spotkania z policją.

Okno
Było to ponad 30 lat temu. A ja do dzisiaj mam fobię na punkcie otwartego okna , kiedy po domu kręcą się dzieci. Na szczęście teraz są okna uchylne, a i tak do moich zafundowałam sobie zameczki na kluczyk.

Przyjacółka
Znamy się od pierwszej klasy szkoły średniej... Podobne zainteresowania, wspólne spędzanie czasu i szkolna ławka sprawiły że szybko się zaprzyjaźniłyśmy. Zwierzałyśmy się sobie, pomagałyśmy sobie

19 lat
Miałam wtedy skonczone 19 lat chodziłam do szkoły i jako jedna z lepszych uczennic w matrematyce moja nauczycielka poprosiła o prowadzenie zeszytu koledze z klasy który miał wypadek i któremu w tym wypadku zgineli oboje rodziców.

góra strony

Szukaj na QZ.plKupuj z Bingo Cosmetics

Na QZ jest 109 osób:
- 109 czytających

Dołącz się ;-) >>

Najnowsze artykuły


Różności
Światowy Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu
- Zaświeć się na niebiesko dla autyzmu –

Odżywianie
Bruschetta Rio Mare z tuńczykiem i zielonym sosem
Bruchetta to potrawa, której ojczyzną są Włochy. Jest jedną z podstawowych włoskich przekąsek, a przyrządzić ją można na bardzo wiele sposobów. Podstawą każdej bruchetty jest opieczone na grillu lub patelni pieczywo z dodatkiem oliwy oraz roztartego czosnku.

Dziecinada
Zabawa na zdrowie
W zdrowym ciele zdrowy duch – przysłowie to jest powszechnie znane i przytaczane przy wielu okazjach. Równie często powtarzamy je naszym dzieciom, chcąc, by wyrosły na zdrowych i świadomych ludzi. Jak jednak możemy przekonać najmłodszych do zajadania ze smakiem marchewki, czy buraka?

Zdrowie
Jak trzymać pion?
- bezinwazyjne badanie kręgosłupa

Uroda
Trądzik, nie taki młodzieńczy
Mimo, że już dawno przestałaś być nastolatką, na Twojej twarzy wciąż pojawiają się trudne do usunięcia wypryski i zmiany skórne? Trądzik często nie mija wraz z okresem dojrzewania i zmagać się z nim mogą nawet osoby powyżej 30 roku życia. Nawracające zmiany skórne to poważny problem dermatologiczny, który wymaga leczenia oraz szczególnej pielęgnacji.

Seksolubnie
Czy katolik może cieszyć się seksem?
Kościół może przeciwstawić „modzie" na seks coś bardzo ważnego. Przekonanie, że związek z drugim człowiekiem ma wzbogacać oboje małżonków - a nie ranić. Rozmowa z ojcem dr Ksawerym Knotzem, kapucynem, specjalistą od poradnictwa małżeńskiego.

QZ.pl poleca
Kompleksowe wzmacnianie
W chłodniejsze dni nietrudno o infekcje i przeziębienia. Nadszedł właśnie najgorszy okres dla układu odpornościowego człowieka. Zanim dopadnie nas choroba i sięgniemy po antybiotyk warto samemu zadbać o zwiększenie odporności naszego organizmu.

Dobre rady
Nie daj się alergii
Marzy Ci się weekend na łonie natury, gdzieś na łące czy w lesie? Albo aktywny wypoczynek na wsi wśród zwierząt? Zamiast tego spędzasz słoneczne weekendy zamknięty w domu, bo po wyjściu na zewnątrz zaczynasz kichać i łzawić a z nosa cieknie jak z kranu?

Design by Multimedia Image