Seksolubnie - tylko dla pełnoletnich

Czy katolik może cieszyć się seksem?
Kościół może przeciwstawić „modzie" na seks coś bardzo ważnego. Przekonanie, że związek z drugim człowiekiem ma wzbogacać oboje małżonków - a nie ranić. Rozmowa z ojcem dr Ksawerym Knotzem, kapucynem, specjalistą od poradnictwa małżeńskiego.

Co to jest dogging?
Jak twierdzą psychologowie, to potrzeba doznań podobna do tych, jakich oczekują ekshibicjoniści i voyeuryści (osoby czerpiące satysfakcję seksualną z oglądania innych w sytuacjach intymnych).

Z miłości dla związku
Wywiad z dr Andrzejem Depko

Ukryte pragnienia
Zamknij oczy i puść wodze fantazji, kochaj się z kim chcesz i jak chcesz. Nie bój się. Nikt się nie dowie... A zresztą nie ma się czego wstydzić!

Największe błędy
Lista błędów, które kobiety często popełniają w łóżku. Niezbędnik dla kobiet, które traktują sex na poważnie. Część XCCIV

Symbolika połykania
W zachodniej kulturze, połykanie ma głębokie znaczenie symboliczne. Akt połknięcia oznacza akceptację, błogosławienie i całkowitą transformację. Wyobraź sobie wypluwanie szampana po toaście

Tylko ręce!
Seksuolodzy uważają , że Polacy wciąż nie potrafią pracować dłońmi, jakby uważali, że mogą one służyć do wszystkiego, poza seksem. A jest zupełnie odwrotnie. W końcu każda część ciała może być pieszczona i pieścić można każdą, no, może prawie każdą częścią.

Z 1001 pozycji
czyli co robią Arabowie między zamachami

Bondage
Bondage (z ang.) znaczy krępować, wiązać. To rodzaj kontaktu seksualnego, polegający na zakładaniu partnerowi kajdanek, wiązaniu go, kneblowaniu, przywiązywaniu, np. do łóżka. Kiedyś tego typu praktyki uważane były wyłącznie za jedną z form kontaktów sadomasochistycznych.

Jak przedłużyć rozkosz po stosunku?
Jak przedłużyć rozkosz po stosunku? Seks nie musi, a nawet nie powinien, kończyć się chrapaniem. Wystarczy trochę dobrej woli, żeby wspólne noce zamieniły się w dzikie harce do białego rana.

Zróbcie to po chińsku
W chińskiej ars amandi dozwolone są niemal wszystkie erotyczne sztuczki. Chodzi o to, by miłość za każdym razem niosła radość i niezapomniane przeżycia.

Największe błędy popełniane przez kobiety podczas seksu
Lista błędów, które kobiety często popełniają w łóżku. Niezbędnik dla kobiet, które traktują sex na poważnie.

Wsadzić i wyciągnąć
Miłosne pchnięcia, jak w dalekowschodniej ars amandi określane są ruchy frykcyjne (czyli te, które wykonuje mężczyzna, kiedy już znajdzie się w kobiecie) to cała sztuka. Oczywiście może być i tak, że on będzie wkładał i wyjmował, aż do osiągnięcia wytrysku, ale to w żadnym razie nie jest sztuka, a co najwyżej rzemiosło.

Stosunek saksoński
Technika ta polega na tym, że....

Zamiast "Dzień dobry!"
Seks nie zawsze i nie wszędzie smakuje jednakowo. I to nie tylko z uwagi na zewnętrzne uwarunkowania czy osobę partnera. Bardzo ważna jest pora, kiedy się kochamy.

Jak jesz - tak uprawiasz seks
Twój posiłek, a raczej sposób jego spożywania, może wskazać, jak uprawiasz seks. Jeśli czytacie ten artykuł, siedząc przy kolacji (z nadzieją na wieczorne igraszki w łóżku), warto uważniej spojrzeć na to, w jaki sposób konsumuje swoją porcję nasz partner czy partnerka.

Seks zabija
Seks oralny ma zarówno zagorzałych zwolenników jaki i przeciwników. Wiele osób, zwłaszcza młodych, jest przekonanych, że jest to bezpieczniejsza forma kontaktów seksualnych niż seks klasyczny, głównie z powodu wyeliminowania ryzyka niepożądanej ciąży. Jednak popularny seks francuski wiąże się z poważnymi zagrożeniami zdrowotnymi.

70 podniet dla Twojego mężczyzny
Lista ta pochodzi z książki Magia seksu czyli co zrobić by twój mężczyzna był wspaniały w łóżku – Masterton Graham. Dość perwersyjna, ale czemu nie spróbować?

Zwiąż mnie kochanie!
Krótki przewodnik po bondage'u, czyli szkoła...wiązania

Seks dziwny, seks bardzo dziwny
Gdzie konczy sie nietypowa potrzeba a zaczyna dewiacja? Granica jest plynna. Takze dewiacje seksualne, czyli wybiegajace poza norme sposoby realizacji popedu seksualnego moga byc ujawniane mniej lub bardziej: moga byc jedynym sposobem na seks

Seks w połogu
Niedawno urodziłaś swoje maleństwo i jesteś pochłonięta opieką nad dzieckiem... Ale czy od razu oznajmiasz partnerowi, że seks mógłby nie istnieć? Powinnaś zrobić wszystko by pogodzić rolę mamy, jak i kochanki.

Jak go osiągnąć
Nie ma obowiązującej definicji orgazmu, bo każdy z nas określa go inaczej. Większość twierdzi, że to kulminacyjne stadium podniecenia, które łączy się z fizycznymi i psychicznymi doznaniami. U mężczyzn kończy się zwykle wytryskiem, a u kobiet pulsowaniem lub skurczami pochwy.

Samozaspokajanie
Według obiegowych wyobrażeń, należy mieć partnera, żeby zaspokoić pragnienia seksualne. Jest to zupełnie błędne, bo partner seksualny nie jest przedmiotem użytkowym, który można zastosować dla zaspokojenia własnych potrzeb.

Nie będzie seksu to się obrażę!
Jesteś zmęczona, masz wszystkiego dosyć i naprawdę boli cię głowa, a twój mężczyzna ma ochotę na seks. Ty zdecydowanie nie. Mówisz mu o tym i nie odwzajemniasz pieszczot, a on się obraża.

Najstarszy, średni, najmłodszy, jedynak
... w łóżku

Kompleks małego ...
Seksuolodzy podkreślają jak jeden mąż: duży członek wcale nie jest lepszy od małego, a mężczyzna go posiadający może być nawet słabszy w zbliżeniach seksualnych.

Datch Waifu
- Czyli SeksLalki dla Dorosłych

Robótki ręczne
Nie, nie chodzi o szydełko. Naucz się tak korzystać ze swoich dłoni, żeby doprowadzić partnera do seksualnej ekstazy. Ręce potrafią zdziałać cuda

Seks po
Wstręt albo trzykrotnie podwyższone libido. Świeżo upieczone mamy potrafią swoją rozchwianą seksualnością doprowadzić partnerów do białej gorączki.

Jak mu powiedzieć, że nie robi tego dobrze?
Problemy w łóżku? To się zdarza. Co robić, jak im zaradzić? On nie pieści cię dobrze, resztę też robi tak sobie. Pamiętaj, to nie jest jego wina. Ani twoja. Ten problem rozwiążcie wspólnie.

Tabletka "po stosunku"
połknąć w ciągu 72 godzin

Dobra kochanka
Jaka powinna być kochanka? Co go podnieca ? Czy być kokietką... Na pewno bądź wierna! Przeczytaj więcej aby dowiedzieć się jak zostać dobrą kochanką...

Dobry kochanek
Spójrzmy prawdzie w oczy panowie - większość z kobiet, z którymi się umawiacie uwielbia, gdy czasami stajecie się w sypialni nieco agresywni - zarówno przejmując kontrolę nad zdarzeniami, jak i je inicjując. Z tego powodu kobiety lubią, gdy ich partnerzy dominują nad nimi - nawet...

Koniec zahamowań
Często nie robisz w łóżku pewnych rzeczy, na które w głębi duszy masz ochotę. Coś cię powstrzymuje. Przekrocz granice i odważ się na eksperymenty.

Seks sposobem na długowieczność
Uprawianie seksu przedłuża życie i wzmacnia odporność - przekonuje seksuolog Zbigniew Lew-Starowicz

Jak to zrobić pierwszy raz?
Nie wpadać w panikę gdy coś-podczas tego pierwszego razu ( a nawet kolejnego...)- nie wychodzi. To prawie norma. Ponad 3/4 pierwszych stosunków seksualnych bywa nie udana lub nie zupełnie zadowala partnerów.

Ćwicz, mój drogi
Panowie też mogą pogłębić swoje doznania, żeby sięgnąć szczytów seksualnej ekstazy. Wystarczy mały trening

Jak uprawiać cybersex?
Fragmenty nowego rozdziału, który ma podobno znaleźć się w przygotowywanym przez MEN podręczniku: "Przygotowanie do życia w rodzinie XXI w." Rozdział nie jest jeszcze ukończony i nie został jeszcze zatwierdzony przez MEN

Jeden do miliona
Atakują całą gromadą, ale tylko jeden dociera do celu. Najsilniejszy. W mililitrze nasienia jest ich od 120 do 260 mln. To plemniki. Bez nich nie ma nowego życia i uciechy (lub problemów).

Strefy erogenne mężczyzny
Mężczyźni niechętnie opowiadają o tym, co sprawia im największą przyjemność

Punk G
Jeżeli masz punkt G to znajduje się on od 2.5cm do 5cm od wejścia pochwy na przedniej ścianie pochwy. Bez problemu powinnaś go wyczuć palcem.

Spirala
– wkładka wewnątrzmaciczna

Być członkiem
Jego trzon jest podobnie unerwiony jak pochwa, a wędzidełko łączące go z żołędzią jest szczególnie czułym na bodźce miejscem ciała mężczyzny.

Co kraj to obyczaj
Sado-masochistyczne gadżety, związywanie partnera i karanie. Albo dla odmiany współżycie w oparze kadzideł i hinduskich rytmów. Co kontynent to nowe zwyczaje i upodobania seksualne.

Erotyczne sny
Podobno każdy od czasu do czasu ma takie sny, tylko nie zawsze zdaje sobie z tego sprawę

On nie chce seksu
Pierwszą reakcją na taki dylemat, jest szukanie winy w sobie. Kobiety analizują historię związku krok po kroku i zastanawiają się, gdzie popełniły błąd. Tymczasem problem leży po stronie mężczyzny, i często nie ma nic wspólnego z fizjologią.

Iść, żeby dojść a nie zajść
Najprościej - szklanka wody...zamiast.

Ile trzeba czasu
żeby doprowadzić oralnie mężczyznę do orgazmu?

Gdy płeć jest ciężarem
Czy medycyna ma prawo zmieniać naturę? Jak wygląda operacja, i na ile pomaga upodobnić się do płci przeciwnej?

Szkoła uwodzenia
Alfabet tego co tygryski lubią najbardziej - wykład prowadzi doc. dr hab. Aeiou

Kilka sposobów na nudę
Jeśli czujesz, że do twojego łóżka wkrada się nuda, nie czekaj, aż partner zaskoczy cię jakimś pomysłem, tylko weź sprawy w swoje ręce. Zrób pierwszy krok.

Z fajerwerkami czy bez
Seks intryguje i zadziwia. Towarzyszą mu "fajerwerki" i maksimum pobudzenia seksualnego . Jak ludzie dobierają się w pary?. No dobrze, ale co zrobić, jeśli mimo najszczerszych chęci, fajerwerków tych nie ma?

Narzędzia i urządzenia
Tak naprawdę prawie każda rzecz nadaje się do tego, żeby stać się seksualnym gadżetem - szalik, tasiemka, pędzelek, piórko czy chociażby listek bądź płatek kwiatka.

Orgazmopedia
Czym jest orgazm? - (szczytowanie, rozkosz, spazm, punkt kulminacyjny) oznacza kulminacyjne stadium podniecenia seksualnego połączone z doznaniem rozkoszy oraz reakcjami somatycznymi (wytrysk u mężczyzn, pulsowanie lub skurcze pochwy).

Seksomnia
- seks podczas snu

Tajniki męskiego orgazmu
Na temat męskiego szczytowania jest nieco mniej publikacji niż na temat kobiecego orgazmu, o którym napisano całe elaboraty i który analizuje się ze wszystkich stron. A to dlatego, że męski orgazm jest jakby prostszy, bardziej fizjologiczny, związany z wytryskiem nasienia.

Seks z eks
Jak to wygląda w praktyce? Zapewne nie ma jednolitego scenariusza. Każda para ma swoją historię, swoje powody, przez które już nie są razem i to coś, co sprawiło, że jeszcze ten jeden raz wylądowali razem w łóżku.

Miłosne figle w łazience
Aby przeżyć niesamowitą miłosną przygodę nie musisz wyjeżdżać na Thaiti i wdawać się w romans z tajemniczym nieznajomym. Cudowne chwile możesz spędzić ze swoim partnerem we własnej łazience.

Wielokąt małżeński
Małżeństwo otwarte to nie jest dobry pomysł na pogłębienie więzi między partnerami i trwałość związku. Otwartość na seks z partnerem alternatywnym powoduje często obniżenie atrakcyjności aktualnego partnera.

Kino męskiej wyobraźni
Chcesz się dowiedzieć, o czym marzy Twój mężczyzna? 10 facetów zdecydowało się zdradzić nam swoje fantazje erotyczne. Seks w samolocie, stosunek z policjantką, trójkącik...

Nie zawsze we dwoje
Pierwotniaki i grzyby przenoszone drogą płciową

Polskie sex shopy
Zaskakujące mogą być zatem wyniki sprzedaży w sex shopach, szczególnie tych wysyłkowych. Zainteresowanie jest duże!

Dziki zwierzęcy seks
– ciekawostki o tym, jak robią to niektóre zwierzęta...

Ona i oni
- czyli jak to robią dżudoczki z dżudokami

Seks oralny
Pieszczoty oralno-genitalne należą do najbardziej ekscytujących i podniecających. Terminem tym określamy zachowania polegające na drażnieniu narządów płciowych partnera czy partnerki wargami lub językiem.

Seks do grobowej deski
Trzydziestolatka jest już bardziej świadoma swoich potrzeb, ale po urodzeniu dziecka często nie ma ochoty na seks. Czterdziestolatka najłatwiej osiąga orgazm. A z seksem sześćdziesięciolatki jest jak z delikatnym kwiatem – trzeba go pielęgnować.

Studenckie życie
Przyjmie się czy nie?

Tak to się robi
- poniższa relacja ukazała się na maglu. Myślę, że tu jej będzie lepiej

Psychiczna viagra
Co zrobić, aby seks stał się bardziej spontaniczny i żywiołowy? Przede wszystkim pozbyć się złych nawyków.

Seks z agencji
Mężczyźni albo sami boją się własnych perwersji, albo obawiają się odrzucenia przez stałą partnerką.

Płytkie i głębokie, powolne i szybkie, suche i mokre...
Pocałunki mogą być różne, o czym z pewnością dobrze wiesz. Ale, choć wydaje się, że całować każdy może, nie każdy potrafi to robić tak, żeby na skróty trafić do raju.

Ćwiczenia na zbyt szybki wytrysk
Z medycznego punktu widzenia wytrysk może być: zbyt przedwczesny (pojawia się jeszcze przed pieszczotami lub na samym ich początku), przedwczesny (pojawia się przed stosunkiem lub w momencie wprowadzania członka do pochwy) i zbyt wczesny

Sextelefon
Dlaczego mężczyźni z niego korzystają?

W każdym miejscu, o każdej porze
Niektórzy sięgają po erotyczne zabawki, inni podniecają się filmami porno. A innych podnieca niecodzienność miejsc.

Seks przed ślubem
jest niedopuszczalny!!! A może jest?

Viagra - komu, komu?
Viagra jest to lek mający zastosowanie w leczeniu zaburzeń wzwodu członka. Jego stosowanie przywraca prawidłową erekcję w odpowiedzi na stymulację seksualną.

Od czego zależy apetyt na seks?
Odpowiedź brzmi: od hormonów. To właśnie one powodują, że jednego dnia mamy wielką ochotę się kochać, a innego nawet nam to nie przychodzi do głowy.

Kłopot z seksem
Do gabinetów lekarskich trafia coraz więcej młodych ludzi skarżących się na kłopoty z potencją. Osławiona viagra, czy cała gama farmaceutyków, które miały stać się złotym środkiem na seks - kłopoty, okazały się środkiem zastępczym i to w dodatku krótkotrwałym.

Kobiecy skarb
Póki jest nienaruszony, nie zajdziesz w ciążę. Prawda czy fałsz? Cała prawda o dziewiczej błonie.

Udany orgazm
Około 12% kobiet w Polsce nie przeżywa orgazmu, a większość z nich nawet nie wie, co to takiego, choć wie, że coś takiego istnieje. I to głównie one podczas stosunku udają, że szczytują.

Błędy popełniane podczas seksu !!!
Męska część społeczności lubi chwalić się licznymi podbojami, które nie znajdują odzwierciedlenia w rzeczywistości. Ulubionym tematem podczas picia piwa, jest seks i rozmowa o tym, jak to się robi.

By kochało się lepiej - wszystkim
Chcesz spędzić upojną noc ze swoim ukochanym? Wykonaj kilka prostych ćwiczeń. Działają jak afrodyzjak!

Danie z owocami
Dla wytrawnych smakoszy

Zima w sypialni
Praca zawodowa i związany z nią stres bardzo często prowadzi do rozluźnienia więzi między kochankami. Zamiast kilku stosunków w tygodniu, życie intymne pary ogranicza się do jednego aktu seksualnego na tydzień. Później raz na miesiąc

Odkryj swój potencjał
Jeśli chcecie by zbliżenia dawały wam obojgu satysfakcję przestańcie szukać winnego, zróbcie porządek w swojej sypialni i pozbądźcie się na dobre uprzedzeń, zahamowań, niesnasek i pretensji...

Łagodne pieszczoty w ciąży
Najbardziej niepokoi, czy współżycie seksualne nie zagrozi ciąży. Kobiety ciągle jeszcze zbyt rzadko rozmawiają o tym ze swoimi ginekologami, a zdarza się, że niektórzy lekarze, nie wiadomo dlaczego, odradzają współżycie w tym czasie.

Striptiz dla pań
Kiedy mężczyzna idzie na striptiz, przede wszystkim podziwia ciało i sposób poruszania się tancerki. Kobiety chcą czegoś więcej - kostiumów, historii, fabuły. Dlatego chippendalesi muszą dysponować szerokim wyborem kostiumów.

6 mitów o sexie
W sprawach damsko-męskich każdy ma coś do powiedzenia. Czy więc tego chcemy, czy nie, wciąż słyszymy najróżniejsze opinie samozwańczych doradców i ekspertów "od ludzkich serc". A jeśli słyszymy coś wystarczająco często, zaczynamy w to wierzyć.

Afrodyzjaki
Casanova zaczynał ponoć dzień od wielkiego półmiska ostryg. Z kolei tajemnicą erotycznych możliwości Don Juana miał być długo ubijany omlet z dziesięciu jaj, doprawiony wzmagającymi pożądanie przyprawami ziołowymi i czosnkiem.

Cud bioinżynierii
czyli najlepszy przyjaciel

Szkoła orgazmu
Jedna piąta kobiet przeżywa go z rzadka, a jedna dziesiąta wcale lub prawie wcale. W znikomym procencie przyczyną takiego stanu rzeczy są problemy zdrowotne.

Masturbacja
Masturbacja pozwala bliżej poznać własne ciało i reakcje seksualne. Pocierając pochwę i łechtaczkę, drugą dłonią pieść swe piersi. Nie wstydź się samej siebie. Naucz się cieszyć swoim ciałem.

Łóżkowe wariacje
na tematy geometryczne

Stosunek przerywany
polega na wycofaniu członka z pochwy tuż przed wytryskiem nasienia. Skuteczność tej metody zależy od refleksu partnera, ale nie tylko, plemniki są bowiem obecne w tak zwanym preejakulacie, czyli ....

K L Ł
Koegzystencjalny sadomasomasochizm laktafilny

Zwierzęcy seks
Jak się okazuje, to nie konwalie i kwitnące jabłonie są najlepszą scenerią dla erotycznych rozrywek. Ale raczej marcowe zmienne nastroje pogodowe albo październikowe pluchy.

H I J
Co ma wspólnego jednorożec z seksem?

Jednorazowy Kochanek
Wbrew utartemu schematowi mówiącemu, że kobiety nie gustują w związkach na jedną noc, takie związki staja się coraz popularniejsze...

zapachy miłości
Nawet najbardziej namiętny pocałunek zostawia niemiłe odczucie, gdy mężczyzna ma brzydko pachnący oddech. Nawet najdroższe perfumy nie będą podniecały, gdy kobieta zapomniała o porannej czy wieczornej toalecie.

Przyłapani przez malucha
Sytuacja nie do pozazdroszczenia, prawda? Jednak niestety bardzo prawdopodobna: nasze mieszkania są niewielkie, przez ściany słychać niemal każdy oddech, a dzieci śpią jak susły głównie wtedy, gdy trzeba je rano obudzić.

Sekret rozkoszy droga do orgazmu
Łechtaczka jest skarbem każdej kobiety. U większości kobiet stymulacja łechtaczki przynosi najszybsze i najsilniejsze orgazmy.

Seks grupowy
Seks grupowy może być uprawiany przez ludzi o wszystkich orientacjach seksualnych.

Kobiece piersi - męska pasja
Bez względu na ich rozmiar i kształt wszystkie zasługują na szacunek i poświęcenie im uwagi(bardzo dużej uwagi), są przecież wspaniałą, kobiecą ozdobą. Z tego względu warto zabawić się w odkrywce kobiecego ciała i poznać jaki dotyk, piersi lubią najbardziej.

Stosunek a menstruacja
Dla jednych odrażający, brudny i zły, dla innych część normalnego życia seksualnego. Pierwsi są spadkobiercami popularnej w tradycji większości kręgów kulturowych teorii, głoszącej, że miesiączkująca kobieta jest istotą "nieczystą", która powinna przebywać z dala od mężczyzn, którym sam jej widok może odebrać witalność.

Fantazje erotyczne
Są one bowiem nieodłącznym elementem ars amandi. Rozpalają zmysły, potęgują podniecenie, wzbogacają miłosny repertuar. Za sprawą marzeń seks staje się niejednokrotnie niczym nie skrępowaną, ekscytującą przygodą.

Efekt Coolidgea
Nazwa "efekt Coolidge'a" pochodzi anegdotycznego zdarzenia z udziałem prezydenta Stanów Zjednoczonych Johna Calvina Coolidge'a.

Ciekawostki o penisie
Co niezwykłego ma w sobie penis? Lubi być podziwiany i dopieszczany, ale czy naprawdę jest tego wart? Ubóstwiany, demonizowany, upolityczniony w licznych aferach rozporkowych i wreszcie dostrzeżony przez przemysł farmaceutyczny, który w latach dziewięćdziesiątych ub. wieku opracował środek powodujący "erekcję na zawołanie".

Lateks czy druga skóra
Uchodzi za bardzo seksowną, a nawet perwersyjną. Bielizna lateksowa to synonim ostrych i podniecających zabaw. Czy jednak na wszystkich działa tak pobudzająco?

Petting
Pieszczoty, które doprowadzają

Zaburzenia seksualne też się zdarzają.
Rzadko się zdarza, by podczas długoletniego współżycia nie pojawiły się żadne problemy. Zawsze dotyczą one zarówno mężczyzny, jak i kobiety. Jej problemy odnoszą się także do partnera, ponieważ prowadzą do niezaspokojenia jego potrzeb seksualnych albo z tej racji, że partner przyczynił się o do ich powstania.

E F G
Wykład o seksie prowadzą mgr Literka E, dr hab Literka F i zwyczajna literka G

Jak kontrolować przedwczesny wytrysk
Przedwczesny wytrysk należy do najczęściej spotykanych zaburzeń seksualnych u mężczyzn, niezależnie od wieku. W Polsce ok. 2% populacji mężczyzn ma wytryski zbyt przedwczesne, 7% przedwczesne a 30% zbyt wczesne.

Okulofilia i reszta
Fetyszyzm - rodzaj parafilii seksualnej (zaburzenia na tle seksualnym, czyli utrwalone zachowanie seksualne, które kształtuje się w rozwoju na skutek oddziaływania bodźców kojarzących się ze stanami silnego podniecenia) polegający na uzyskiwaniu satysfakcji seksualnej głównie lub wyłącznie w wyniku kontaktu z obiektem pobudzającym - fetyszem.

Punkt G
Punkt G kobiety (nazwa pochodzi od nazwiska doktora Grafenberga) znajduje się w pochwie mniej więcej na głębokości 2 - 3 cm poniżej wejścia do pochwy, na górnej ścianie pochwy, w pobliżu cewki moczowej. Można go wyczuć w pochwie jedynie w chwilach podniecenia seksualnego.

Historia antykoncepcji w pigułce
Ludzie od zawsze próbowali znaleźć sposób na skuteczne zapobieganie ciąży. Wymyślali najróżniejsze, czasami dziwaczne metody, często kierując się intuicją, legendami, lub skojarzeniami. Wypróbowywano zarówno środki mechaniczne jak chemiczne.

... C i D cdn
Wszystko o seksie na literkę C i D

Strefy erogenne pań
Ciało ludzkie to ogromny labirynt, a droga do wyjścia u każdego człowieka jest inna. Nie traficie na nią, jeśli nie poznacie siebie nawzajem, a to wymaga czasu i zaangażowania. Ale gdy przetrzecie już wszystkie szlaki, czeka was radość w przezywaniu czegoś naprawdę cudownego.

Strefy erogenne panów
Aby się kochać, mężczyzna musi zareagować na coś, co spowoduje wzwód i pozwoli go długo utrzymać. Mężczyznę podnieca widok nagiej kochanki, jej piersi, nóg, pośladków. Ale do pełnego rozgrzania potrzebuje również pieszczot.

Po rozum do głowy, po orgazm do łechtaczki
Chwila szczytowego uniesienia, pulsowanie, wytrysk, potem następny. W końcu mężczyzna kładzie się obok kobiety, obydwoje są zmęczeni. On robi się senny. Ona leży, podniecenie ustępuje miejsca rozgoryczeniu - nie miała orgazmu.

6 sposobów na to, abyś miała jeszcze lepszy seks
Zapomnij o banałach, którymi od zawsze cię karmiono. Świece, podwiązki i Barry White wcale nie rozluźniają napiętej atmosfery, jedynie potęgują zdenerwowanie, bo czujesz się nieswojo.

Bez gry wstępnej
-czyli szybki numerek dobry dla zdrowia:)

Seksporadnik dla młodych małżeństw
Wiele par, nawet tych, które mieszkały ze sobą przed ślubem, twierdzi, że rzeczywiście jest jakoś inaczej. Niby tak samo, a inaczej. Lepiej? Gorzej? Nie wiadomo, inaczej i już! Może nie tak zaraz następnego dnia, ale dość szybko to się okazuje. Wydaje się, że wejście w rolę męża i żony nadaje byciu ze sobą inny wymiar.

Stosunek analny miłość grecka
Ludzie uprawiali seks analny od zawsze. Jedyne, co się zmieniło, to wydźwięk praktyk seksualnych w świetle prawa i religii. W starożytnym Rzymie prostytutki wykorzystywały stymulację odbytu, by pobudzić klientów mających problemy z erekcją.

Prezerwatywy
Antykoncepcja była niezwykle ważnym tematem, nawet dzisiaj, w erze chorób wenerycznych i AIDS, wydaje się on bardzo istotny. Dawniej to przeważnie mężczyźni opierali się wkładaniu prezerwatyw.

ABC seksu.
Sponsorami działu są literki A i B

Kamasutra
Kamasutra to inaczej wiedza, nauka o miłości. Kama to po indyjsku (w sanskrycie) "miłość" a sutra to "nauka". Kamasutra pochodzi z około I w.n.e. i jest najstarszym z ocalałych traktatów i podręczników o miłości. Jej autorem jest indyjski mędrzec Watsjajana.

Masturbacja
Współcześnie uważa się, że masturbacja jest traktowana jako normalne zachowanie pojawiające się na wszystkich etapach naszego życia. Masturbacja nie jest szkodliwa dla zdrowia. Zachowania masturbacyjne pojawiają się zarówno u dzieci, jak i nastolatków, osób dorosłych, czy osób w podeszłym wieku.

Jak to zrobić pierwszy raz?
radzi i objaśnia dr Aga

Słowa, słowa, słowa....
Tak, tak... Słowa mają moc afrodyzjaków. W łóżku nie możesz milczeć - powinnaś powiedzieć ukochanemu co czujesz i na co masz ochotę. Dobrze dobrane słowa rozpalą w was ogromną ochotę na seks...

Gadżety w łóżku to nic złego!
Wibrator? Wielu wciąż uważa, że przydaje się tylko samotnym nimfomankom. Kajdanki, sznury, maski czy inne erotyczne zabawki, chociaż wciąż wielu kojarzą się nie najlepiej, coraz częściej goszczą w sypialniach polskich par.

Brak zainteresowania seksem
Bardzo się cieszę że powstał nowy dział na Qz. Mam nadzieję że ten dział nie tylko będzie zawierał treści przyjemne, ale również będzie odpowiedzią na wiele nurtujących pytań. W swoim artykule mam zamiar poruszyć temat dla jednych może śmieszny, większości nie dotyczący, a dla niektórych może będzie on odpowiedzią na nurtujące pytania. A więc zaczynamy.

Gra wstępna
Stosunek zbyt czesto sprowadza się dziś do prostego aktu, którego celem jest osiągnięcie orgazmu. W konsekwencji odczuwamy niedosyt - brak nam poczucia bliskości. A przecież zbliżenie seksualne to również wzjemne odkrywanie siebie, swojego ciała i ciała partnera. Służy temu gra wstępna, czyli pieszczoty, którymi obdarzamy się nawzajem.

Seks w czasie ciąży?
Jeśli chcesz być pewna, że rosnący brzuszek nie ujmuje ci seksapilu, a współżycie nie grozi poronieniem, poznaj opinię naszego eksperta.

Seks oralny
Dopóki nie ma się doświadczenia seksualnego, i nie mam na myśli imponującej ilości odbytych stosunków płciowych, lecz doświadczenie intymności, bardzo dużej bliskości z partnerem, taki rodzaj seksu wydaje się czymś ohydnym, niesmacznym (nie tylko w kwestii dobrego smaku, ale i kubeczków smakowych - przypominam, że są takowe na języku), zboczonym, wyuzdanym i grzesznym.

W POŃCZOCHACH DO ŁÓŻKA
Co takiego maja w sobie pończochy ze faceci na ich widok dostają erotycznej szajby?? Pończoszki to coś co tygryski lubią najbardziej…

SUPER ORGAZM!!!-PORADNIK DLA KAZDEJ KOBIETY
To, że orgazmy bywają intensywniejsze bądź słabsze,doskonale wiesz,ale istnieją sposoby na to by je wzmacniać.

11 powodów, dla których warto się kochać
Przez akt miłosny wyrażamy zainteresowanie drugą osobą, miłość, pożądanie. Ale to nie wszystko. Jest naprawdę wiele korzyści z uprawiania seksu.

Soczysty seks
Seks na sucho był by mało przyjemny, dlatego natura wymyśliła sobie to tak sprytnie, żeby było wilgotno.

góra strony

Szukaj na QZ.plKupuj z Bingo Cosmetics

Na QZ jest 107 osób:
- 107 czytających

Dołącz się ;-) >>

Najnowsze artykuły


Różności
Światowy Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu
- Zaświeć się na niebiesko dla autyzmu –

Odżywianie
Bruschetta Rio Mare z tuńczykiem i zielonym sosem
Bruchetta to potrawa, której ojczyzną są Włochy. Jest jedną z podstawowych włoskich przekąsek, a przyrządzić ją można na bardzo wiele sposobów. Podstawą każdej bruchetty jest opieczone na grillu lub patelni pieczywo z dodatkiem oliwy oraz roztartego czosnku.

Dziecinada
Zabawa na zdrowie
W zdrowym ciele zdrowy duch – przysłowie to jest powszechnie znane i przytaczane przy wielu okazjach. Równie często powtarzamy je naszym dzieciom, chcąc, by wyrosły na zdrowych i świadomych ludzi. Jak jednak możemy przekonać najmłodszych do zajadania ze smakiem marchewki, czy buraka?

Zdrowie
Jak trzymać pion?
- bezinwazyjne badanie kręgosłupa

Uroda
Trądzik, nie taki młodzieńczy
Mimo, że już dawno przestałaś być nastolatką, na Twojej twarzy wciąż pojawiają się trudne do usunięcia wypryski i zmiany skórne? Trądzik często nie mija wraz z okresem dojrzewania i zmagać się z nim mogą nawet osoby powyżej 30 roku życia. Nawracające zmiany skórne to poważny problem dermatologiczny, który wymaga leczenia oraz szczególnej pielęgnacji.

Seksolubnie
Czy katolik może cieszyć się seksem?
Kościół może przeciwstawić „modzie" na seks coś bardzo ważnego. Przekonanie, że związek z drugim człowiekiem ma wzbogacać oboje małżonków - a nie ranić. Rozmowa z ojcem dr Ksawerym Knotzem, kapucynem, specjalistą od poradnictwa małżeńskiego.

QZ.pl poleca
Kompleksowe wzmacnianie
W chłodniejsze dni nietrudno o infekcje i przeziębienia. Nadszedł właśnie najgorszy okres dla układu odpornościowego człowieka. Zanim dopadnie nas choroba i sięgniemy po antybiotyk warto samemu zadbać o zwiększenie odporności naszego organizmu.

Dobre rady
Nie daj się alergii
Marzy Ci się weekend na łonie natury, gdzieś na łące czy w lesie? Albo aktywny wypoczynek na wsi wśród zwierząt? Zamiast tego spędzasz słoneczne weekendy zamknięty w domu, bo po wyjściu na zewnątrz zaczynasz kichać i łzawić a z nosa cieknie jak z kranu?

Design by Multimedia Image